آخرین اخبار

نشست خبری بررسی چالش های ورزش استان خراسان رضوی و انتظارات جامعه ورزش از مجلس دهم با حضور دو تن از شخصیتهای ورزشی نامزد حضور در مجلس برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری نخست نیوز، دکتر محمد مهدی برادران رییس هیات فوتبال استان در این نشست در توضیح دلایل حضور خود در انتخابات مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: برای حضور در این عرصه، دغدغه های متفاوتی داشتم که یکی از آن جامعه ورزشی استان بود و متاسفانه تاکنون از سوی نمایندگان مجلس پاسخگویی مناسبی به این قشر صورت نگرفته است.

Previous Next

محمد مهدی برادران و صادق مرکبی که هر دو روزگاری معاونین مهندس پژمان – شهردار سابق مشهد- محسوب می شدند؛ در اقدامی هماهنگ، در فرمانداری مشهد حضور پیدا کرده و نسبت به ثبت نام در انتخابات اقدام نمودند.

شایان ذکر است؛ علی اصغر نعیم آبادی از مبارزین قدیمی انقلاب در مشهد وی را در لحظه ثبت نام همراهی می کرد.

دکتر برادران در جمع فعالان دانشجویی دانشکده علوم اداری و اقتصادی دانشگاه فردوسی گفت: دغدغه های من بیشتر در حوزه مدیریتی است تا بخش های سیاسی. دغدغه من این است که باید فرصت های تازه ای برای جوانان فراهم شود.

درباره محمد مهدی برادران

همزمان با تدریس دروس دانشگاهی، مدیریت امور اجتماعی و مشارکت­های مردمی شهرداری را بر عهده گرفتم و تلاش نمودم با رویکرد اجتماعی به شهر، شکاف میان مردم و شهرداری را کاهش دهم...

زندگی نامه >>

 

گالری تصاویر